درباره ما

در بازرگانی ایجاب چه می گذرد ؟

با توجه به صدور مجوز مرکز توسعه تجارت ایران در چین  (TPCIC) به نام گروه توسعه همکاری های ایران و چین (کیش) مجموعه ایجاب به عنوان زیر مجموعه این مرکز و ارائه دهنده خدمات بازرگانی مرکز توسعه تجارت ایران در چین (TPCIC)  با توجه به تجربه ۳۰ ساله مدیران و موسسان مجموعه در حوزه مبادلات صنعتی با کشور جمهوری خلق چین و نیاز بازار داخل به مشاورین مجرب که توانایی راهبری تجارت با سازندگان و فروشندگان چینی را به صورت امن داشته باشند، تصمیم گرفت تا تجربیات خود را در قالب ۲۰ خدمت مشاورتی در اختیار صنعتگران و تجار ایرانی قرار دهد تا بتوانند بدون دغدغه در راستای انتقال تکنولوژی، دانش فنی و خرید کالا از کشور چین اقدام نمایند.

درباره ما (باززگانی ایجاب )

موسسین این مجموعه در سنوات گذشته در پروژه های صنعتی متعددی از جمله صنایع سنگین و سبک در اقصا نقاط کشور چین از شمال شرق (استان هیلونگ جیانگ ) تا جنوب ( استان گوانگ دونگ) نقش داشته و سوابق درخشانی در به ثمر رساندن پروژه های ساخت ،انتقال تکنولوژی و اجرای کامل فرآیند خرید داشته اند.

photo 2023 01 01 12 15 22

تسلط کارشناسان این مجموعه به زبان چینی، در اختیار داشتن مهندسین خبره در حوزه‌های مختلف و استقرار کارشناسان مجموعه در دفاتر دائمی تهران  دائمی در ۵ استان چین در کنار  تجربه سالیان گذشته در حوزه های مختلف تجارت ایران و  چین این امکان را فراهم نموده است که مجموعه ایجاب همکاری توانمند و مشاوری قابل اتکا برای آن دسته از شرکت‌ها و تجار ایرانی باشد که قصد دارند در خصوص انتقال تکنولوژی و خرید خطوط تولید، خرید کالا از سازندگان چینی و صادرات تولیدات خود به بازار چین فعالیت نمایند.

مرکز توسعه تجارت ایران در چین

WhatsApp Image 2022 10 24 at 11
دکتر قاهری
کنفرانس توسعه اقتصادی چین (دکتر قاهری)
همکاران ما در گروه ایجاب
همکاران ما در گروه ایجاب
دکتر حسین قاهری
WhatsApp Image 2022 10 24 at 11

مرکز توسعه تجارت ایران در چین که با نام گروه توسعه همکاری‌های ایران و چین نیز شناخته می شود، کار خود را با هدف توسعه اهداف تجاری سازمان توسعه تجارت در کشور چین آغاز کرد. این مرکز برای تسهیل روابط تجاری میان ایران و جمهوری خلق چین در چندین حوزه خدمات حقوقی، تجاری، آموزشی و سرمایه گذاری فعالیت می کند و چشم انداز خود را بر روی قرارداد همکاری ۲۵ ساله بین دو کشور ایران و چین و گسترش تجارت ایران در چین قرار داده است. ریاست این مرکز را دکتر حسین قاهری برعهده دارد.

از جمله خدماتی که آقای حسین قاهری در پیشبرد توسعه تجارت ایران با چین داشتند :

مدیر پروژه موتور رنو ۵
مدیر پروژه خودرو سئات
مدیرعامل گروه صنعتی نیکان
معاون سرمایه‌گذاری” گروه سرمایه گذاری پارس ”
عضو هیئت مدیره گروه HMC
عضویت مدیر گروه سرمایه گذاری ریتماس
رئیس هیئت مدیره گروه تجارت جهانی
مدیرعامل گروه توسعه فناوری بشیر
مدیرعامل گروه توسعه همکاری‌های ایران و چین
رئیس مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در چین
دبیر اجرایی مجمع نخبگان ایران
رئیس انجمن تبادل رمز ارز
عضو هیئت مدیره شهاب خودرو
عضو هیئت مدیره گروه خودرویی Akc