خدمات حواله یوان|چین قیمت یوان روز چین|حواله فوری آنلاین

مشاوره و خدمات ارسال یوان فوری به چین و حواله اینترنتی یوان

حواله یوان با قیمت رقابتی (علی پی ،صادراتی ،تریدینگ)
به صورت فوری یا ۱ الی ۲ روزه

بر اساس گزارش بانک جهانی، چین یکی از کشورهای دریافت کننده حواله است. شرکت ایجاب در زمینه انتقال حواله یوان به چین یکی از قدرتمندترین و حرفه ای ترین شرکت های انتقال و ارسال حواله در ایران است. اگر شما هم به دنبال انتقال پول به کشور چین هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت ایجاب تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مقدمه

یوان چین که تلفظ صحیح آن به صورت یوآن است، واحد پولی رسمی کشور چین است. اگر بخواهیم به صورت تخصصی به واحد پولی کشور چین نگاه کنیم، در حقیقت واحد پول رسمی کشور چین رنمینبی است که به زبان چینی به معنای پول رایج مردم است و یوان یکای این واحد پولی است اما قیمت یوان چین در بازار جهانی بررسی می شود؛ به مانند ارتباطی که میان ریال و تومان وجود دارد. کد ایزو یوان CNY و شماره جهانی آن ۱۵۶ است. این واحد پولی به طور رسمی در چین و به طور غیر رسمی در ماکائو، هنگ کنگ، مغولستان، لائوس، کامبوج، کره شمالی، میانمار، نپال، ویتنام و زیمبابوه نیز استفاده می شود. صادر کننده این ارز بانک جمهوری خلق چین با نام Bank Of China می باشد و شرکت چاپ اسکناس و ضرب سکه چین آن را چاپ می کند.

مطابق با آمار بانک تسویه حساب های بین المللی در سال ۲۰۱۹، یوان چین حدود ۴.۳ درصد سهم روزانه از توزیع ارز در چرخش بازار جهانی ارز را داراست و در جایگاه هشتم جهان قرار گرفته است. هر یوان برابر با ده جیائو یا مائو (برگرفته از نام بنیانگذار جمهوری خلق چین) و هر جیائو یا مائو برابر با ده فن می باشد؛ در نتیجه هر یوان برابر با صد فن می باشد که به مانند رابطه دلار و سنت است. مردم چین در زبان محلی به یوان، کوای نیز می گویند که به معنای خرده پول است.

معرفی یوان واحد رسمی پول کشور چین

اولین اشیایی که به عنوان ارز در چین مورد استفاده قرار گرفت، پوسته های دریایی بود که باعث شروع یک سیستم مبادله ای شد. بعداً سکه های برنزی به عنوان جایگزینی برای آن اشیاء شد. رشد تجارت و توسعه بازارها منجر به ظهور چندین نوع ارز مانند پارچه (بو بی)، چاقو (دائو بین)، صدف حکاکی شده در برنز (دایمینگ تونگ بی) و سکه های گرد (هوان کیان) می شود که قدمت آنها به گذشته باز می گردد؛ به دوران قبل از سلسله کین. از سوی دیگر، در زمان سلسله هان، زمانی که فعالیت تجاری بسیار شدید بود، دوره‌ای بود که مردم اجازه داشتند سکه‌های خود را ضرب کنند که منجر به بحث بسیار جدی جعل و ظاهر شدن سکه‌های بی کیفیت‌تر شد.

امروزه واحد پول قانونی چین یوان یا رنمینبی است که با تأسیس بانک خلق چین ظاهر شد و برای اولین بار کمی قبل از پیروزی انقلابیون در جنگ داخلی چین در سال ۱۹۴۹ منتشر شد. اولین وظایف دولت جدید پایان دادن به تورم فوق العاده ای بود که در سال های پایانی دوره کومینتانگ در چین رخ داده بود. بانک چین پس از طی چندین مرحله، انتشار نسخه سوم این سکه را در سال ۱۹۶۲ آغاز کرد. سری چهارم یوان با اعمال سیاست اصلاحات و گشایش، توسعه اقتصاد بازار شهری و روستایی و افزایش خرده فروشی کالاهای اجتماعی عرضه شد. این نسخه چهارم پیشرفت ها و پیشرفت های خاصی را در طراحی، سبک و تکنیک چاپ به ارمغان آورد.

تاریخچه قیمت یوان چین

قیمت یوان چینیوان چین Yuan در سال ۱۸۸۹ به طور رسمی معرفی شد و در ابتدا به صورت سکه های برنجی ۱ واحدی، سکه های مسی ۲، ۵ و ۱۰ واحدی و سکه های نقره ۱، ۲ و ۵ واحدی به بازار عرضه شد. با تاسیس بانک آف چاینا در سال ۱۹۴۹ یوان مدرن معرفی شد و تا امروز به یکی از ۵ ارز پرکاربرد جهانی در صندوق بین المللی پول تبدیل شده است. عموم مردم چین و همچنین ارگان های خدمات دهنده چینی تنها یوان را می پذیرند و اگر قصد سفر به چین را دارید باید ارز خود را به یوان تبدیل کنید؛ اگرچه که این مورد در خود چین سخت است اما در بانک ها و هتل ها نیز می توانید ارز خود را تبدیل کنید.

دولت چین برای ورود و خروج ارز به این کشور محدودیت هایی وضع کرده است و به این راحتی نمی توانید ارز خود را تبدیل کنید. فرودگاه ها، هتل ها و بانک ها از شما ارزهای معتبر جهانی مانند دلار و یورو را دریافت و به یوان تبدیل می کنند. در کنار حمل پول نقد می توانید از کارت های اعتباری بین المللی مانند ویزا یا چک مسافرتی نیز استفاده کنید اما احتمال اینکه در این روش ها به مشکل بخورید زیاد است. بهترین راه همان استفاده از اسکناس یوان چین و استفاده از پرداخت درون اپلیکیشنی مانند وی چت یا علی پی می باشد.

درباره ریشه عبارت یوان نیز بد نیست بدانید که یوان در اصل برگرفته از تلفظ دلار به زبان چینی است. دلار آمریکا به زبان چینی “می یوان” یا Mei Juuan تلفظ می شود و این نام برگرفته از این عبارت می باشد. امروزه بر روی تمامی اسکناس های چینی عکس مائو و نام جیائو دیده می شود که نشان از احترام این کشور به بنیانگذار کبیر جمهوری خلق چین است. تفاوت رنگی نیز میان اسکناس های با ارزش متفاوت دیده می شود و به راحتی می توانید اسکناس های یوان را حتی با تمایز رنگ از یکدیگر تشخیص دهید.

یوان در برابر رنمینبی؛ چه تفاوتی دارند؟

واحد رسمی و رایج پولی چین این روزها به دلایل زیادی به موضوعی داغ و ترند در تجارت جهانی بدل شده است چرا که واحد پولی چین نه تنها وضعیت یکی از بزرگ‌ترین ابرقدرت‌های اقتصادی جهان را تعریف می‌کند، بلکه در یکی از بحث‌برانگیزترین موضوعاتی که امروزه چین را درگیر می‌کند دیده می شود: سیاست مرکانتیلیستی که برای کاهش مصنوعی ارزش پول خود در برابر دلار آمریکا با هدف مزیت رقابتی ناعادلانه در بحث صادرات است. پول چین با دو نام عرضه می شود: یوان چین (CNY) و رنمینبی (RMB). تمایز مشخص است: در حالی که رنمینبی واحد پول رسمی چین است، یوان واحد اصلی مورد معامله این ارز است.

یوان چین (CNY) و رنمینبی (RMB) اصطلاحات قابل تعویض برای واحد پول چین هستند. رنمینبی (RMB) نام رسمی واحد پول چین و یوان چین (CNY) ارز مورد معامله نام دارد. CNY مخفف رسمی ISO 4217 برای واحد پول چین است در حالی که گاهی اوقات از CNH به عنوان مخفف غیر رسمی برای قیمت یوان در بازارهای دریایی استفاده می شود.

حواله یوان چیست؟ خدمات ایجاب در زمینه حواله یوان

۵ روش اصلی ارسال پول به چین

حواله مبلغی است که معمولا افراد از یک کشور به کشور دیگر انتقال می دهند و اکثر فرستنده حواله ها ؛ یک کارگر، کارفرما یا یک تاجر است که بخشی از درآمد خود را به اقوام، شرکای و طرف قرار داد های خود ارسال می کنند. حواله‌ ها یکی از بزرگ‌ ترین منابع درآمد برای مردم کشورهای در حال توسعه است که اغلب از سرمایه‌ گذاری مستقیم و کمک‌ های توسعه بین‌ المللی فراتر می‌ رود. حواله یک ابزار مالی است  و بخاطر ناامنی مسیر های تجاری شکل گرفته است.‌حواله یوان به چین

حواله یوان به چین

ارسال حواله یوان به چین از سوی درخواست کنندگان، با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های سیستم بانکداری ایران به راحتی امکان‌پذیر است و در این بین، موسسات و شرکت‌های معتبر در راستای ارائه‌ی خدمات ارزی، انتقال وجه و مبادلات مالی جهت رفاه حال متقاضیان فعالیت می‌کنند. باید یادآور شد که کشور چین در پیشرفت صنعت و اقتصاد و تجارت جهان بسیار موثر بوده به طوری که مورد توجه بسیاری از بازرگانان، تجار و سرمایه گذاران قرار گرفته است و ارسال حواله یوان به چین اغلب برای مهاجران و تچاری که به دنبال سرمایه‌گذاری در کشور چین هستند، انجام می‌شود.

چین، به عنوان بزرگترین شریک تجاری ایران، حدود یک پنجم کل صادرات ایران را به خود اختصاص داده است، به طوری که صادرات بیش از ۵۰ میلیارد دلار در سال، متعلق به کشور چین می‌باشد. مهمترین صادرات ایران به چین در کنار نفت و محصولات پتروشیمی، شامل مواد شوینده، سبزیجات خشک، فرش، میوه و آبمیوه، خشکبار به ویژه پسته و کشمش و انجیر، صنایع دستی، متانول، زعفران و چرم می‌باشد.شرکت ایجاب مفتخر است که میتواند در زمینه نرخ حواله یوان به چین امروز و در زمینه استعلام گرفتن قیمت حواله یوان نیمایی و حواله اینترنتی یوان به مشتریان عزیز بهترین مشاوره و خدمات را ارائه کند.

مزایای ‌حواله یوان به چین

توضیحاتی درباره نرخ حواله یوان به چین

حواله جات

حواله یوان به چین دارای ویژگی‌های عمده‌ای است، که به شرح زیر است:

محدودیتی در میزان حواله وجود ندارد و این در حالی است که برای حواله سایر ارزها، محدودیت‌هایی اعمال می‌شود.حواله به صورت آنلاین، بدون کارمزد خواهد بود و همچنین کارمزد تبدیل یوان به ریال، نسبت به سایر ارزها بسیار پایین تر است.حواله یوان به چین بسیار با صرفه‌تر از حواله دلار یا یورو به چین است. البته از آنجایی که دلار و یورو ارز محسوب می‌شوند، دولت چین از حواله‌هایی به صورت دلار و یورو استقبال می‌کند و به کسانی که بتوانند حواله دلار یا یورو دریافت کنند، جایزه صادراتی اهدا می‌کند، چون بانک‌های چینی در ازای تبدیل دلار یا یورو به یوان، از مشتری کارمزد دریافت خواهند کرد.

اگر فردی در چین، شرکت ثبت کرده باشد، می‌تواند با استفاده از حساب شرکتی خود، به راحتی اقدام به ‌حواله یوان به چین نمایید.

در ‌حواله یوان به چین هیچ گونه مشکلی مانند تحریم یا بلوکه شدن پول رخ نمی‌دهد.

حواله کردن یوان به چین به دلیل تبادلات تجاری رسمی بین این دو کشور، بسیار سریع انجام می‌شود.

روش های ارسال پول به چینروش های ارسال پول به چین

برای ارسال پول به چین روش های مختلفی وجود  دارد که باید با آنها آشنا شد چرا که تبادلات ارزی ایران و چین بسیار بالاست و ‌حواله یوان به چین، برای سرمایه گذاران و تاجران و دانشجویان و … دارای اهمیت بالایی است. می توانید بر اساس کسب و کار و مقدار تراکنشی که میخواهید انجام دهید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید.

استفاده از سیستم بین بانکی سوئیفت

مهاجرانی که در کشور چین مقیم هستند، ‌باید جهت دریافت و یا ارسال حواله به حساب بانکی در چین افتتاح کنند. تا از این طریق انتقالات و مبادلات مالی به سادگی اعمال شود. متقاضیان داخل ایران با ارائه مشخصات صاحب حساب به همراه وجه مورد نظر به موسسات و شرکت‌های معتبر داخلی مراجعه کرده و موسسات وجه مورد نظر را که به صورت ریال در داخل ایران از متقاضی دریافت می‌کنند و از طریق سیستم بین بانکی به صورت یوان به دست صاحب حساب در چین می‌رسانند. انتقال وجه از طریق حواله سوئیفت بین یک الی پنج روز کاری منوط بر مبلغ وجه، ارگان دریافت کننده اعم از شرکت، دانشگاه و یا شخص به طول می‌انجامد.

حواله یوان با سیستم الکترونیکی پی پال  (paypal)

مهاجرانی که در کشور چین مقیم هستند، ‌باید جهت دریافت و یا ارسال حواله به افتتاح حساب بانکی در چین اقدام نمایند تا از این طریق انتقالات و مبادلات مالی به سادگی اعمال شود. متقاضیان داخل ایران با ارائه مشخصات صاحب حساب به همراه وجه مورد نظر به موسسات و شرکت‌های معتبر داخلی مراجعه کرده و موسسات وجه مورد نظر را که به صورت ریال در داخل ایران از متقاضی دریافت می‌کنند و از طریق سیستم بین بانکی به صورت یوان به دست صاحب حساب در چین می‌رسانند. انتقال وجه از طریق حواله سوئیفت بین یک الی پنج روز کاری منوط بر مبلغ وجه، ارگان دریافت کننده اعم از شرکت، دانشگاه و یا شخص به طول می‌انجامد.

ارسال پول به چین از طریق PayPal pay pal

برای ارسال پول به چین از طریق PayPal ، هم شما و هم تامین کننده شما باید یک حساب PayPal داشته باشید. با این حال، تعداد بسیار کمی از تامین کنندگان چینی از PayPal استفاده می کنند، اما این سرویس برای تراکنش های کوچک محبوب تر است.

با این حال، تامین‌ کنندگان از پذیرش پرداخت‌ ها از طریق PayPal محتاط هستند، زیرا خریداران می‌ توانند پس از دریافت کالا یا خدمات، بازپرداخت صندوق را صادر کنند.

و اگرچه PayPal بر حفاظت از خریدار متمرکز است، سیاست های حفاظت بین المللی این شرکت پیچیده است. در نتیجه، اگر مشکلی پیش بیاید، رسیدگی به اختلافات می تواند چالش برانگیز باشد.

PayPal همچنین درصدی از مبلغ تراکنش و همچنین هزینه های مبادله را دریافت می کند. این هزینه ها می توانند با افزایش مبلغ معامله، قابل توجه باشند.

در کل PayPal  می تواند راهی مناسب برای ارسال مقادیر اندک پول به چین باشد.

WESTERN UNION

Western Union برای مدت طولانی وجود داشته است و هنوز هم راهی مناسب برای ارسال پول به چین است.

برای ارسال پول به چین با Western Union، به یک فروشگاه مواد غذایی یا اداره پستی که پرداخت‌ های Western Union را تسهیل می‌ کند، بروید. هنگامی که به صندوقدار پرداخت می کنید، از شما خواسته می شود که پرداخت برای چه کسی انجام شده است، و یک شماره کنترل به شما داده می شود. سپس شماره را به تأمین‌ کننده خود می‌ دهید، که پرداخت را از یک پایگاه Western Union در چین دریافت می‌ کند.

این یکی از بهترین راه‌ ها برای ارسال پول به چین در صورت کمبود زمان است، زیرا نقل و انتقالات می‌ تواند فوق‌ العاده سریع باشد. تأمین‌ کنندگان نیز تمایل دارند از این روش پرداخت استفاده کنند ، زیرا آسان، سریع و ارزان است .

با این حال، Western Union برای خریداران با صرفه نیست. اگرچه ممکن است کارمزد ها کم به نظر برسد، اما این سرویس از طریق نشانه گذاری های پرهزینه  نرخ ارز ،  درآمد کسب می کند. همچنین این یک روش نسبتاً پرخطر برای ارسال پول است . اگر تأمین‌ کننده آنچه را که وعده داده شده را انجام ندهد،  برای بازگرداندن پول خود اقدام خاصی نمی توانید انجام دهید.

به طور خلاصه، Western Union می تواند گزینه خوبی برای پرداخت های کوچک و شخصی باشد. اما برای معاملات تجاری بسیار پرخطر و پرهزینه است.

حواله ارز یوان سیستم الکترونیکی مانی گرام

عملکرد سیستم مانی گرام نیز همانند سیستم پی پال است. مانی گرام نیز دارای شعبات متعددی در سراسر جهان از جمله چین است. جهت ارسال حواله یوان به چین از این طریق، متقاضی باید مشخصات فرد گیرنده وجه را به همراه اکانت کاربری اون به موسسه ارائه دهد. پولی که متقاضی در اختیار موسسه قرار می‌دهد به صورت ریال بوده و وجه مورد نظر با تبدیل ارز به یوان به دست گیرنده ارسال خواهد شد. بدین‌ترتیب ارسال حواله در مدت زمان کوتاهی از طریق سیستم مانی گرام اعمال می‌شود. از دیگر خدمات استفاده از سیستم مانی گرام، بهره‌مندی از سایت‌های خدماتی، ثبت نام در دانشگاه و دوره‌های آموزشی، شرکت در سمینارهای علمی و خرید اینترنتی است. علاوه بر آن نقدینگی درآمدهای ارزی را نیز شامل می‌شود.

 ارسال حواله یوان به چین از طریق مراکز اسکریل

شرکت اسکریل، یک کمپانی عظیم انگلیسی است که راستای اهداف فعالیت‌های خود را در حیطه انتقال وجه، ارسال حواله و مبادلات ارزی دانسته و فعالیت‌های خود را بر پایه ارائه هرگونه خدمات ارزی به متقاضیان در سراسر جهان بنیان نهاده است. اسکریل دارای ۳۳۴ هزار شعبه در دویست کشور جهان است که می‌توان با مراجعه به نمایندگی‌های آن اقدام به ارسال و یا دریافت وجه مورد نظر نمود. خدمات ارزی شرکت‌های اسکریل نیز انتقال وجه و یا ارسال حواله یوان به چین را در بستری امن و مطمئن به دست گیرنده می‌رساند. روال کاری آن نیز مانند شعبات وسترن یونیون بوده و شرکت‌ها و موسسات معتبر داخلی اقدام به انتقال وجه از سوی متقاضیان داخل کشور می‌نمایند.

هزینه و قیمت حواله یوان به چین بصورت روزانه و بین ساعات ۱۰ صبح تا ۱ بعد از ظهر اعلام می‌گردد. بنابراین برای دریافت آخرین نرخ در روز مورد نظر باید نرخ دقیق را تلفنی جویا شد. بانک‌های چینی به سیستم‌های بین المللی اتصال دارند و این موجب شده است که کاربران ایرانی در تلاش برای ‌‌حواله یوان به چین از طریق سیستم‌هایی که به آنها دسترسی دارند، تا حدودی دچار مشکل شوند.

بانک‌های چینی اخیراً در ارائه ارز به کاربران ایرانی حتی دانشجویان، خودداری می‌کنند زیرا بر اساس بخشنامه FATF ریسک ایران را بالا می‌دانند. به همین دلیل، مردم به دنبال راه‌های بهتری برای انجام حواله ارزی خود هستند. یکی از این روش‌ها، اقدام از طریق صرافی‌های مجاز با مجوز رسمی از طرف دولت است. بنابراین می‌توان با افتتاح حساب در یکی از بانک‌های چینی، به راحتی از صرافی خواست تا مبلغ درخواستی را به این حساب واریز نماید.

صرافی‌ها می‌توانند از طریق حساب‌هایی که در بانک‌های چینی دارند، با یک انتقال وجه ساده از حسابی به حساب دیگر، مبلغ درخواستی را در اسرع وقت به حساب مورد نظر فرد واریز نمایند. همچنین برای ارسال ‌‌حواله یوان به چین می‌توان از سوئیفت و وسترن یونیون نیز استفاده کرد. خوشبختانه ایران در سوئیفت عضویت دارد و این باعث شده تا فرد بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه، همچنین با امنیت بسیار بالا، پیام ارزی خود را به هر شعبه بانکی در چین که مایل است، ارسال نماید.

البته در مورد وسترن یونیون، ارائه خدمات در ایران بعد از اعمال تحریم‌های اقتصادی متوقف شده است، اما صرافی‌های مجاز و معتبری هستند که دارای کارگزاری‌هایی در کشورهای مختلف به ویژه چین هستند و همین امر باعث شده است که از طریق تماس با صرافی مورد نظر، و ارائه درخواست مبنی بر ‌حواله یوان به چین، اطلاعات مربوط به گیرنده ارز، نام شهر و مبلغ درخواستی، بتوان در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به تبادلات ارزی مورد نیاز خود نمود، که در قبال انجام خدمات مورد نیاز، فرد موظف به پرداخت مبلغی تحت عنوان کارمزد به صرافی‌ها است.

روش دیگری که برای تبادلات ارزی وجود دارد، حواله TT است. حواله TT به معنی انتقال تلگرافی پول است و به دلیل محدودیت موجود به واسطه تحریم‌ها برای تبادلات ارزی ایران، استفاده از حواله TT بسیار متداول شده است.

اعتبار اسنادی (LC)

اعتبار اسنادی (یا LC) نامه‌ هایی هستند که توسط بانک‌ ها صادر می‌ شوند و تضمین می‌ کنند که تامین‌ کنندگان در صورت رعایت شرایط و ضوابط قرارداد، مبلغی را دریافت خواهند کرد.

معامله گران بین المللی و تامین کنندگان بزرگتر معمولاً از پذیرش LC ها راضی  هستند – در واقع، بسیاری از معاملگران بر روی یکی پافشاری می کنند. به طور خلاصه، LC ها با اطمینان از اینکه خریدار پرداخت می کند، خطر را برای تامین کنندگان کاهش می دهد.

اما آیا LC ها برای خریداران سودمند هستند؟ به طور خلاصه بله. LC ها می توانند به اطمینان حاصل شود که تامین کنندگان به وعده های خود عمل می کنند و آنچه توافق شده است را انجام می دهند.

به این دلایل، LC ها به ویژه برای تراکنش های بیش از ۵۰۰۰۰ دلار محبوب هستند. با این حال، بسیاری از تامین کنندگان کوچک و متوسط به دلیل هزینه های بالا، کاغذ بازی های پیچیده و موانع زبانی، تمایلی به پذیرش LC ها ندارند.

اگر تصمیم دارید از LC ها برای ارسال پول به چین استفاده کنید، حتما قبل از انجام از مشاوره و راهنمایی حرفه ای استفاده کنید.

آژانس های تامین منابع شخص ثالث

اگر از طریق یک آژانس محلی چینی خرید انجام دهید، پذیرش سپرده برای پرداخت های بین المللی در چین به طور گسترده پذیرفته می شود.

این آژانس های منبع یابی خطر را برای هر دو طرف کاهش می دهند، ارتباط را آسان تر می کنند و تبادل وجوه را تسهیل می کنند. بنابراین در صورت ورود کالای آسیب دیده یا معیوب، نمایندگی می تواند کالا را رد کرده و وجه سپرده را به خریدار برگرداند.

جای تعجب نیست که این خدمات به طور قابل توجهی هزینه ارسال پول به چین را افزایش می دهد، و اغلب بیش از هزینه ۵ درصدی معمولی را دریافت می کند.

بنابراین باز هم، آژانس های منبع ثالث ممکن است انتخاب خوبی برای معاملات کوچکتر با تامین کنند گان جدید باشند. اما کارمزد های مربوطه باعث می شود این روش ارسال پول به چین برای تراکنش های بزرگتر نامطلوب باشد.

ALIPAY ESCROW

اصطلاح “سپرده” به شخص ثالثی اشاره دارد که معاملات بین خریدار و فروشنده را تسهیل می کند.

نحوه کار به این صورت است که  قبل از اینکه تامین کننده شروع به کار کند، خریدار مبلغ پرداختی را به سرویس امانی ارسال می کند. هنگامی که خریدار کالا را دریافت کرد و رضایت داشت، خدمات امانی  پول را در اختیار تامین کننده قرار می دهد. در صورت بروز اختلاف، خدمات امانی میان جیگری کرده و به هر دو طرف کمک می کند تا به یک راه حل موافق دست یابند.

در نتیجه، خدمات امانی یک راه بسیار امن برای ارسال پول به چین ارائه می‌ کند.

این نوع پرداخت همچنین به طور گسترده برای تراکنش های بین المللی مناسب  نیست. اما اگر محصولات یا خدماتی را با استفاده از Alibaba تهیه می کنید، ممکن است بتوانید با استفاده از Alipay Escrow پرداخت کنید.

به طور معمول، کارمزد حدود ۵٪ از کل  تراکنش است. و اگرچه این هزینه‌ ها اغلب از تامین‌ کننده دریافت می‌ شود، اما تقریباً آنها را از طریق افزایش قیمت به خریداران منتقل می‌ کنند.

در پایان، سپرده گذاری برای معاملات کوچکتر با تامین کنندگان جدید که هنوز رابطه محکمی با آنها ندارید، مناسب است. با این حال، به دلیل هزینه های اضافی و این واقعیت که پول شما ممکن است برای مدتی در یک حساب امانی نگهداری شود، مخصوصا برای معاملات بزرگتر ایده آل نیستند.

بر اساس گزارش بانک جهانی، چین یکی از کشورهای دریافت کننده حواله است. اگر می خواهید به چین پول بفرستید، شرکت ایجاب در زمینه انتقال حواله یوان به چین یکی از قدرتمندترین و حرفه ای ترین شرکت های انتقال و ارسال حواله در ایران است. اگر شما هم به دنبال انتقال پول به کشور چین هستید می توانید با مشاوران ما در شرکت ایجاب تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سوالات متداول

قیمت حواله یوان به چین امروز چند است؟

برای مشاهده لحظه ای قیمت یوان به ریال، تومان و دلار با کارشناسان ما از طریق شماره های تماس یا واتس اپ تماس بگیرید.

بازرگانی ایجاب چه نوع حواله ای کار میکند؟

بازرگانی ایجاب حواله های صادراتی و تریدینگ صد درصد تضمینی و تمیز کار میکند.

ایا بازرگانی ایجاب حواله سفید و یا تضمینی به صورت دو هفته تا ۶ ماهه با قیمت های مناسب تر انجام میدهد؟

به هیچ عنوان شرکت ایجاب حواله سفید که ممکن حساب افراد مقصد را فریز و مسدود کند کار نمیکند و تمامی حواله های ما CLEAN و صادراتی و تمیز است

ایا بازرگانی ایجاب به مقصد علی پی و ویچت پی حواله انجام می دهد؟

بله بازرگانی ایجاب به علی پی و ویچت پی مقصد حواله انجام میدهد لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا نرخ روز را خدمت شما اعلام کنند

مدت زمان اراِئه رسید حواله چند روز است ؟

مدت زمان ارائه رسید و انجام حواله در بازه ی ۶ ساعت تا ۳ روز کاری است .

آیا بازرگانی ایجاب زیر ۷ هزار یوان هم حواله انجام میدهد ؟

زیر ۷ هزار یوان شامل کارمزد میشود .از ۵۰ تا ۷۰ یوان