خرید از سایت مید این چاینا Made in china تحویل در ایران

خرید از مید این چاینا

سایت مید این چاینا Made-in-China.com یک فروشگاه اینترنتی است که اطلاعات محصولات به طور کامل و مفید در آن وجود دارد و می توانید جهت منبع یابی و خرید محصولات چینی از آن استفاده کنید. این سایت با هدف استفاده از اینترنت برای معرفی محصولات ساخت چین به خریداران جهانی، خدمات تجارت الکترونیکی را برای محصولات چینی به جهان ارائه می دهد. سایت مید این چاینا که در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد، یکی از معروف ترین وبسایت های تجارت الکترونیک B2B در داخل و خارج از کشور چین است که توسط Focus Technology توسعه یافته و راه اندازی شده است. همراه بازرگانی ایجاب باشید.

سایت مید این چاینا Made in China چیست؟

پلتفرم های خرید آنلاین و فروشگاه های اینترنتی چینی بسیار محبوب هستند. مصرف کنندگان بین المللی بیشتر و بیشتر محصولات را از سایت علی بابا یا علی اکسپرس سفارش می دهند و از خرید کالا از چین نمی ترسند. در چین سایت هایی برای تجارت عمده فروشی نیز وجود دارد، مانند مید این چاینا. سایت مید این چاینا یک پورتال B2B (بیزینس با بیزینس) است؛ به این معنی که عموما فروشنده و خریدار در این سایت هر دو بیزینس و کسب و کار هستند. مید این چاینا به صورت اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل های اندروید و iOS در دسترس است.

سایت مید این چاینا از بزرگترین و محبوب ترین وبسایت های چین و جهان به جهت پیدا کردن عرضه کننده و تولید کننده ها توسط یکدیگر است به گونه ای که محصولات شرکت های چینی را جمع آوری می کند، یک بستر کارآمد و قابل اعتماد جهت تبادل اطلاعات و خدمات تجاری برای خریداران جهانی فراهم و فرصت های تجاری نامحدودی را برای شرکت های چینی و خریداران جهانی ایجاد می کند. این وبسایت برای شرکت های کوچک و متوسط داخلی و خارجی کشور چین جهت انجام تجارت بین المللی از طریق اینترنت مناسب است. برای تامین کنندگان و تولید کنندگان چینی، مهم ترین اقدام گذراندن دوره و دریافت گواهینامه در محل سازمان SGS و نمایش گزارش گواهی مربوطه در وب سایت Made-in-China.com است. داشتن نماد و گواهینامه معتبر موجب افزایش اعتماد خریدار به جهت همکاری با شماست و بدون داشتن الزامات لازم نمی توانید به راحتی در این وبسایت به عنوان عرضه کننده فعالیت کنید. این وبسایت برای خریداران، می تواند یافتن عرضه کنندگان مختلف را با شرایط متفاوت تسهیل کند و در زمان و هزینه بازرسی کالا در محل تامین کنندگان صرفه جویی کند. همچنین ریسک معاملات B2B را کاهش دهد و میزان موفقیت معاملات را افزایش دهد.

اگرچه مید این چاینا یک پلتفرم حرفه ای و پیشرو برای B2B و عمده است اما از خرید تک و خرده فروشی نیز پشتیبانی می کند. حداقل خرید در بیشتر مواقع توسط تامین کنندگان کنترل می شود. برخی از تامین کنندگان مقادیر کم حداقل خرید از عمده فروشی را پشتیبانی می کنند، در حالی که برخی از تامین کنندگان حداقل خرید بالایی را درخواست می کنند. همچنین، بسیار متداول است که یک تامین کننده نمونه ای از کالای مدنظر را به خریدار ارائه کند تا خریدار کالا را تست کند. از آنجایی که سایت مید این چاینا یک پلتفرم عمده فروشی است، محصولات با قیمت عمده فروشی و حداقل خرید عنوان شده اند.

چرا خرید از سایت مید این چاینا؟

سایت مید این چاینا خود را اینگونه توصیف می کند: «Made-in-China.com به عنوان یک پلتفرم خدمات جامع برای تجارت خارجی، متعهد به بهره برداری از فرصت های تجاری برای تامین کنندگان چینی و خریداران خارجی و ارائه خدمات یک مرحله ای برای ارتقای تجارت بین المللی بین دو طرف است. در چند سال گذشته، مید این چاینا به یکی از گسترده ترین و قابل اعتمادترین آدرس های وب برای تجارت بین المللی تبدیل شده است. Made-in-China.com در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون قطعه اطلاعات محصول از ۲۷ صنعت دارد. علاوه بر این، بر اساس درخواست‌های مختلف خرید از سوی خریداران مختلف، Made-in-China.com همچنین روش‌های مختلفی را به شرح زیر برای خریداران جهانی برای تهیه محصولات ارائه می‌دهد.

به منظور کاهش خطرات تجاری برای خریداران جهانی، تمام تامین کنندگان ممتاز در سایت مید این چاینا در محل توسط SGS ،Bureau Veritas یا TÜV Rheinland، شرکت های بازرسی پیشرو در جهان تأیید می شوند. خریداران جهانی می توانند به صورت آنلاین به گزارش های حسابرسی تامین کنندگان دسترسی داشته باشند تا اطلاعات در دست خود را بررسی کنند.»

راهنمای خرید از سایت مید این چاینا

مرحله ۱. جستجو برای محصولات و تامین کنندگان

محصولات مید این چاینا

در ابتدا باید محصول موردنظر را پیدا کنید اگر منبع یابی بلد نیستید، پیشنهاد میکنیم حتما از خدمات سورسینگ کالا بازرگانی ایجاب استفاده کنید تا خطر کالای جعلی و عرضه کننده کلاهبردار به صفر برسد. پیش از سورسینگ، خودتان هم می توانید با سرچ و استفاده از فیلترهای مناسب کالای موردنظر خود را از بین میلیون ها کالا بررسی و انتخاب نمایید. برای مشخص کردن نیازهای خود، دسته، سبک، فصل، متریال و گزینه های دیگر را انتخاب کنید. همچنین امکان مرور کالا با توجه به فروشندگان وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید یک محصول را بر اساس نوع عضویت فروشندگان، تولیدکننده/تامین کننده، شرکت بازرگانی و مواردی از این دست جستجو کنید.

باید در نظر داشت که تنها کاربران الماسی و طلایی مجوز تایید شده دارند. این بدان معناست که پلتفرم از این شرکت ها اسکن مجوز تجاری خود را دریافت کرده است. با این حال، این سند قابلیت اطمینان ۱۰۰٪ فروشنده را تضمین نمی کند. با این حال، از آنجایی که کارمندان پلتفرم آن‌ها را تایید کرده‌اند، ارزش آن را دارد که به دنبال تامین‌کنندگانی با علامت «تامین‌کننده تایید شده» باشید. علاوه بر این، در مورد چنین فروشندگانی، مید این چاینا گزارشی از بازدید کارخانه ارائه می دهد.

برای تایید بیشتر تامین کننده، ساخت چین همچنین به شما امکان می دهد تا از کارخانه تامین کننده بازدید کنید. ارزش استفاده از این فرصت همیشه وجود دارد؛ به خصوص در هنگام ثبت سفارشات با هزینه های بالا که ریسک بیشتری برای خریدار ایجاد می کند. اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که کالاهای شما در شرایط مناسب تولید می شوند، با تامین کننده تماس بگیرید و در یک کارخانه چینی جلسه ای به صورت حضوری ترتیب دهید و یا تماس تصویری آنلاین داشته باشید. مشخصات محصولات در این سایت به طور کامل توضیح داده شده و نام شرکت/برند نیز وجود دارد. در کنار آن آیکون هایی وجود دارد که از تمایل شرکت برای انتخاب روش پرداخت اطلاع رسانی می کند.

مرحله ۲. سفارش نمونه

دریافت نمونه از سایت چینی مید این چاینا

قبل از سفارش تعداد زیادی کالا، می توانید از تامین کننده بخواهید چند نمونه را ارسال کند. به عنوان مثال هزینه چنین کیفی (۱ عدد) ۶۰ دلار است. هنگام خرید یک مقدار عمده، قیمت هر کالا کمتر است و به مقدار سفارش بستگی دارد. اگر بین ۳۰۰ تا ۷۹۹ عدد بخریم، هزینه هر کیف ۱۳.۳۸ دلار است. با این حال، برای ۱ کیف ۶۰ دلار است. اگرچه، زمانی که تصمیم به سفارش بیش از ۱۵۰۰ عدد دارید، برای هر کدام ۱۲.۶ دلار پرداخت خواهید کرد. ضمنا شرایط خرید شامل واردات کالا به صورت FOB (Free on Board) می باشد. زمان تحویل برای نمونه ها ۷-۱۰ روز است.

مرحله ۳. ثبت سفارش و انجام خرید

madeinchina inquiry

قبل از ثبت سفارش، باید یک فرم (Send Inquiry) حاوی تمام جزئیات مربوط به شرکت خود را پر کنید. پس از آن هزینه های حمل و نقل تعیین می شود و شما در مورد قیمت و موارد دیگر مذاکره می کنید. پس از خرید، مراحل پرداخت هزینه، بازرسی کالا، عقد قرارداد، حمل کالا از چین، ترخیص کالا از گمرک و پیگیری موارد حقوقی به کار اضافه می شود که پیشنهاد می کنیم اگر در این مراحل دانش و تجربه کافی ندارید. حتما کار را به بازرگانی ایجاب بسپارید. مرکز توسعه تجارت ایران در چین با نام بازرگانی ایجاب و تحت مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران آماده ارائه مشاوره رایگان و انجام صفر تا صد امور خرید از وبسایت چینی مید این چاینا برای شماست. کافیست با شماره های تماس دفتر مرکزی بازرگانی ایجاب تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

آیا می‌توان قبل از خرید، نمونه‌ای از محصول را از فروشندگان مید این چاینا دریافت کرد؟

بله مید این چاینا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که قبل از خرید، نمونه‌ای از محصول را تحویل بگیرند. با این حال، برای بعضی از محصولات، این امکان ممکن است وجود نداشته باشد.

آیا می‌توانیم تخفیفات بیشتری برای قیمت محصول در مید این چاینا دریافت کنیم؟

بله، ما در برخی موارد، می‌توانیم از فروشنده برای شما تخفیفات بیشتری بگیریم. با این حال، این امر بستگی به نوع محصول و تعدادی که شما می‌خواهید بخرید دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید با تیم فروش ایجاب تماس بگیرید.

چگونه می‌توانیم مطمئن شویم که محصولاتی که از مید این چاینا خریداری می‌کنیم اصلی هستند؟

در سورسینگ، ما تلاش می‌کنیم تا تنها محصولاتی را پیشنهاد کنیم که از تولیدکنندگان معتبر و با سابقه تامین شده‌اند. در صورتی که محصولاتی که دریافت کرده اید با مشخصات و توضیحاتی که در سایت مید این چاینا درج شده بود مطابقت نداشته باشند، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حقوقی ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید