فراخوان شرکت در پاویون ملی ششمین نمایشگاه واردات چین در شانگهای

پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

نمایشگاه واردات چین یا CIIE، یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری جهان است که در شانزدهم تا نوزدهم نوامبر معادل ۱۴ تا ۱۹ آبان ماه هر سال در شهر شانگهای چین برگزار می‌شود. در این نمایشگاه، شرکت‌های برتر جهان در زمینه‌های مختلف حضور دارند و برای تبادل تجاری و ارتباط با نمایندگان کسب‌وکارهای چینی و همچنین عقد قرارداد و خرید کالاهای عرضه شده در نمایشگاه به شهر شانگهای سفر می‌کنند. مرکز توسعه تجارت ایران در چین با همکاری شرکت توسعه تجارت بین الملل ایجاب متولی پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران است و علاقه مندان به شرکت در این پاویون را راهبری می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم شرکت در پاویون تا پایان همراه بازرگانی ایجاب باشید.

یکی از بخش‌های مهم نمایشگاه واردات چین در شانگهای، پاویون‌های ملی هستند. در این بخش، کشورهای مختلف امکان نمایش قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود را دارند و محصولات و خدمات خود را به نمایندگان کسب‌وکارهای چینی و جهانی معرفی می‌کنند. پاویون ملی ایران نیز در این نمایشگاه حضور دارد و با ارائه توانمندی‌های کشور در حوزه‌های مختلف، تمرکز خود را بر روی جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و توسعه صادرات ایران به چین دارد. پاویون ملی ایران دارای زیربخش‌های مختلفی است که شامل بخش‌های صنعتی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری می‌باشد و در این بخش‌ها، محصولات و خدمات خود را به نمایندگان کسب‌وکار چینی معرفی می‌کنند. همچنین، با حضور در پاویون ملی، شرکت‌ها و کسب و کارهای ایرانی می‌توانند نمایندگان کسب‌وکار چینی را ملاقات کرده و با آن‌ها در مورد فرصت‌های تجاری حضور در بازار چین صحبت کنند.

حضور در پاویون ملی ایران به عنوان یکی از کشورهای برتر منطقه و آسیا، می‌تواند به توسعه صادرات ایران به چین کمک کرده و بازارهای جدیدی را برای محصولات ایرانی در بازار چین ایجاد کند. همچنین، این حضور می‌تواند فرصتی برای تبادل دانش و تجربیات میان کشورهای مختلف باشد و روابط تجاری بین ایران و چین را تقویت کند.

حضور در پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

پاویون ملی ایران در دوره های پیشین نمایشگاه واردات چین

در دوره‌های پیشین نمایشگاه CIIE، پاویون ملی ایران با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت ایرانی در بخش‌های مختلف، از جمله صنعتی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری، محصولات و خدمات خود را به نمایندگان کسب‌وکارهای چینی معرفی کرد. در این نمایشگاه، شرکت‌های ایرانی با حضور در پاویون ملی، فرصت داشتند تا با نمایندگان کسب‌وکارهای چینی تبادل تجاری و برقراری ارتباط برای صادرات محصولات خود به چین، اقدام کنند. پاویون ملی ایران در دوره‌های پیشین نمایشگاه CIIE، با ارائه توانمندی‌های کشور در حوزه‌های مختلف، تمرکز خود را بر روی جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی و توسعه صادرات ایران به چین داشت. همچنین، با حضور در پاویون ملی، شرکت‌های ایرانی فرصت داشتند تا با نمایندگان کسب‌وکارهای چینی به صورت مستقیم در تماس باشند و فرصت‌های تجاری خود را با آن‌ها مطرح کنند.

غرفه ملی ایران به نام «غرفه فناوری پیشرفته ایران» نامگذاری شده است تا اعلام شود ایران در کنار تمامی محصولات سنتی از جمله قالی، پسته و غیره دارای قابلیت‌های فناورانه برای تعامل با شرکت‌های چینی است. هدف غرفه فناوری پیشرفته ایران، به نمایش گذاشتن بیش از ۵۰ محصول در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات، انرژی، محیط زیست، فناوری نانو، بیوتکنولوژی و سلامت و غیره است. نمایشگاه واردات چین از شرکت کنندگان دعوت کرده است تا برای آشنایی با توانمندی های فناورانه و محصولات پیشرفته ایران از «غرفه فناوری پیشرفته ایران» بازدید کنند.

پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

حضور در پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

حضور در پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

خدمات سفر جهت حضور در ششمین نمایشگاه واردات چین در شانگهای

بازرگانی ایجاب جهت راحتی حضور شما در این نمایشگاه، خدماتی تحت عنوان خدمات سفر را برای شما به ارمغان آورده است که شامل موارد زیر می باشد:

 • ویزای چین
 • بلیط و جایگاه CIP و بیمه مسافرتی
 • ترانسفر فرودگاهی و شهری
 • هتل ۴ و ۵ ستاره
 • بازدید از نمایشگاه
 • برگزاری جلسات B2B به همراه مترجم چینی و انگلیسی زبان
 • شرکت در سمینار حقوقی با وکیل برجسته چینی
 • مشاوره حقوقی و‌ امکان ثبت شرکت در چین
 • شرکت در سمینار پولی و‌ بانکی با امکان تاسیس حساب بانکی در چین
 • بازدید از کارخانه ها
 • گشت شهری به همراه لیدر چینی زبان

بازرگانی ایجاب با رایزنی با سفارتخانه چین در ایران، ویزای شما را در سریع ترین زمان ممکن دریافت می نمایید. بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی با ترانسفر فرودگاهی و شهری در خدمت شماست تا بدون دردسر از محل اقامت خود در ایران به محل اقامت خود در کشور چین وارد شوید. اقامت در هتل‌های ۴ و ۵ ستاره، راحتی بالایی را برای شما به ارمغان می آورد تا در زمان بازدید از نمایشگاه، به چیزی جز تجارت خود فکر نکنید. همچنین شما می‌توانید با حضور در جلسات B2B با طرف های چینی خود، تجارت خود را گسترش دهید چرا که چینی ها در نمایشگاه واردات اقدام به بستن قرارداد می کنند و صرفا نگاه نمایشگاهی به این رویداد ندارند. با شرکت در سمینار حقوقی با وکیل برجسته چینی، مشاوره حقوقی و امکان ثبت شرکت در چین، شرکت در سمینار پولی و بانکی با امکان تاسیس حساب بانکی در چین و بازدید از کارخانه‌ها، به بسیاری از دغدغه های خود پیرامون تجارت با چین پاسخ خواهید داد.

با گشت شهری به همراه لیدر چینی زبان، شما می‌توانید با فرهنگ و زبان چینی آشنا شوید و از ضیافت شام با حضور رایزن بازرگانی و سرکنسول ایران در چین بهره‌مند شوید. این برنامه به شما فرصتی مناسب برای شناسایی فرصت‌های تجاری در چین و ارتباط برقراری با طرف های چینی و سایر شرکت‌های حاضر در نمایشگاه را می‌دهد. حجم سرمایه در گردش تخمین زده شده برای این نمایشگاه حدود ۳۵۰ میلیارد دلار است و بهره مندی از بخش کوچکی از آن نیز می تواند کسب و کار شما را دگرگون کند.

همچنین شما اگر تمایل به حضور فیزیکی در این نمایشگاه ندارید، می توانید محصولات خود را در قالب نمایشگرهای اختصاصی چهار بعدی به حضار در نمایشگاه نشان دهید. ارتباط هوشمند به صورت همزمان با بازدید کنندگان، انتقال کاتالوگ های مجازی در قالب QR Code، اتاق هوشمند جلسات برای مذاکرات B2B، عقد قراردادها به صورت هوشمند (Smart Contract)، پرده برداری از پروژه ملی متاورس راه ابریشم، نمایش توانمندی بنگاه های اقتصادی در سالن نمایش متاورس و
جذب سرمایه گذاران چینی در بستر اطلاع رسانی هوشمند در فضای وی چت از دیگر امکانات فراهم شده توسط بازرگانی ایجاب برای شما، حتی در صورت حضور آنلاین در این نمایشگاه، می باشد.

ایران در نمایشگاه واردات چین در شانگهای

در نمایشگاه واردات چین یا CIIE، شرکت‌های ایرانی می‌توانند به صورت مجازی در بستر متاورس شرکت کنند. پاویون ملی ایران دارای برند وال (Brand Wall) است که شما می‌توانید برند خود را در کنار برندهای مطرح ایرانی در این نمایشگاه به نمایش بگذارید. هر شرکت می‌تواند مانیتور اختصاصی خود را داشته باشد و در ساعات مختلف از روز، محتوای دلخواه خود را در مانیتورها به نمایش بگذارد. همچنین، شرکت‌ها می‌توانند در بستر وی‌چت، درخواست جلسه آنلاین با شرکت‌های ایرانی داشته و با صنایع و شرکت‌های ایرانی به صورت آنلاین در ارتباط باشند. حضور در این بستر برای تمامی اشخاص حقوقی و حقیقی بلامانع است.

فرم ثبت نام جهت شرکت در پاویون ملی ایران در نمایشگاه واردات چین

جهت شرکت در پاویون ملی جمهوری اسلامی ایران، لطفا فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ایجاب در سریع ترین زمان ممکن باشید.

  تمایل به حضور در پاویون به صورت:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed