ارزیابی فنی سازندگان

در اینجا می خواهیم ارزیابی فنی سازنده (technical evaluation) درگروه ایجاب که عموما شامل ارزیابی تامین کنندگان و سازندگان چینی و محصولات صنعتی مانند پمپ های صنعتی و  ابزار های مکانیکی مانند ( ترانسمیتر اختلاف فشار،آکومولاتور،دیزل موتورها،دستگاه CNC ،و یا انتقال خطوط تولید و تکونولوژی از چین ومحصولات الکترونیکی مانند کارت گرافیک های کامپیوتر و انواع دستگاه های پوز  و ….) می باشد را برای شما شرح می دهیم و از تاثیر مثبت و کارایی ارزیابی در مرحله خرید کارفرمایان می گوییم و اینکه در صورت عدم ارزیابی فنی جامع و حرفه ای به دست متخصصان مجرب چه خساراتی را  ممکن است کارفرمایان محترم متحمل شوند .

خطوط تولید
راه اندازی خطوط تولید
خرید از چین 3
خرید از چین تحویل در ایران؛ خرید مستقیم کالا از چین بدون واسطه

ارزیابی فنی سازندگان چیست

تجربه نشان داده که در فرآیند خرید یک کالای صنعتی از یک سازنده چینی، ارزیابی فنی سازنده در کنار بازرسی یکی از مهمترین مراحل می باشد. چراکه در صورتی که سازنده توانایی فنی لازم برای تولید کالای با کیفیت مد نظر کارفرما را نداشته باشد، بعد از عقد قرارداد و پیش پرداخت حتی اگر فرایند بازرسی حین ساخت بسیار سخت گیرانه ای هم در نظر گرفته شود کارایی چندانی نخواهد داشت.ارزیابی فنی بازرگانی چیست

ارزیابی فنی سازندگان از مهم ترین مراحل خرید کالای صنعتی

لذا انجام فرآیند ارزیابی فنی به صورت دقیق و حرفه ای از ملزومات خرید از سازندگان چینی می باشد. در مجموعه ایجاب این فرآیند توسط اساتید و کارشناسان با تجربه در حوزه صنایع کشور چین بیش از صد آیتم از اطلاعات و فرآیند های جاری در شرکت سازنده بررسی، ارزیابی و امتیازدهی می شود.

کسب سود چند برابری با استفاده از گزارش ارزیابی و آنالیز حرفه ای برای کارفرمایان و خریداران محترم

نهایتا گزارش ارزیابی در فرمتی که بپیوست مشاهده می فرمایید در اختیار کارفرمایان محترم قرار داده می شود و ایشان مختار هستند بر اساس نتایج ارائه شده حداقل امتیاز مورد قبول و ضرایب همسنگ سازی قیمت ها را تعریف کنند که نهایتا منجر به انتخاب سازنده مد نظر می گردد.