خدمات مرکز تجاری ایران و چین

خدمات مرکز تجاری ایران و چین

مرکز تجاری ایران و چین با داشتن مجوز رسمی برای گسترش همکاری‌های اقتصادی و انتقال اطلاعات و فناوری میان ایران و چین فعالیت می‌کند. این مرکز تاثیر زیادی در جذب سرمایه گذار و تامین کالاهای اساسی صنایع مختلف کشور داشته است. مرکز توسعه تجاری ایران در چین یکی از مهم‌ترین همکاران سازمان توسعه تجارت ایران بوده و برای گسترش ارتباط تجاری بین ایران و چین برنامه‌های گوناگونی را تا امروز اجرا کرده است. مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این مرکز دکتر حسین قاهری از مدیران مطرح صنعتی کشور هستند. ایشان در پروژه‌های بزرگی مانند موتور رنو ۵ و خودرو سئات مدیریت کرده‌اند و در سوابق ایشان مدیرعاملی گروه توسعه فناوری بشیر، گروه توسعه همکاری‌های ایران و چین و گروه صنعتی نیکان دیده می‌شود. دکتر قاهری سابقه فعالیت به عنوان دبیر اجرایی مجمع نخبگان ایران را نیز دارد. در ادامه مهمترین خدمات مرکز توسعه تجاری ایران در چین را خدمت شما بیان خواهیم کرد.

خدمات مرکز تجاری ایران و چین توسط متخصصان و کارشناسان بازرگانی ایجاب تحت مدیریت دکتر حسین قاهری که سالیان سال در زمینه تجارت با چین فعال بوده اند انجام می گردد و با خیال راحت می توانید صفر تا صد موارد مربوط به امور بازرگانی شخص حقیقی یا حقوقی خود در رابطه با کشور جمهوری خلق چین را به بازرگانی ایجاب بسپارید.

در بازرگانی ایجاب ببینید: دکتر حسین قاهری رئیس مرکز تجاری ایران و چین

آشنایی با خدمات مرکز تجاری ایران و چین

خدمات مرکز تجاری ایران و چین

شما بدون اینکه از بازار هدف خودتان شناخت کافی داشته باشید نمی‌توانید به دنبال توسعه تجارت در چین بروید. شناخت دقیق بازار به شما کمک می‌کند تا بازار هدف خودتان را بهتر درک کنید و از رقبا و شرایط آنها اطلاعات بهتری داشته باشید. مشاوره صادرات و واردات کالا به شما کمک می‌کند تا با دریافت اطلاعات دقیق از بازار چین روند توسعه بهتری را در آینده دنبال کنید. بازرگانی ایجاب با سابقه طولانی در زمینه تجارت در کشور چین آماده ارائه هرگونه مشاوره و اطلاعات مفید برای کمک به شما است. برای اینکه بیشتر با خدمات این مجموعه آشنا شوید، مهم‌ترین آنها را با هم بررسی می‌کنیم:

  • آشنایی با قوانین دولتی: آشنایی با قوانین و روابط تجاری در کشور چین، اولین چیزی است که مشاوره مرکز تجاری ایران و چین به شما ارائه می‌کند. طبیعتاً بدون شناخت فرآیندهای موجود در کشور هدف، شما نمی‌توانید در این کشور به اهداف خود برسید.
  • تبادلات مالی و بانکی: شما برای اینکه مبادلات مالی خودتان در کشور چین را انجام دهید نیاز به آشنایی کامل با سیستم مالی این کشور و به ویژه بانک‌های آن دارید. کارشناسان مجموعه ایجاب به شما کمک می‌کنند تا بدون بروز هیچ گونه مشکلی مسائل مالی خودتان در این کشور را مدیریت کنید.
  • قیمت: مشاوره تجاری ایجاب به شما کمک می‌کند تا بر اساس قیمت کالاهای مورد نظرتان در بازار چین، بهترین قیمت گذاری را داشته باشید. قیمت گذاری بی پایه و اساس اولین عامل شکست بسیاری از بازرگانان در بازار این کشور تاریخی بوده است. به همین دلیل مشاوره صادراتی اهمیت پیدا می‌کند.
  • نیازسنجی: یکی از مهمترین کارهایی که مشاور صادراتی برای شما انجام می‌دهد، کمک به نیازسنجی بهتر بازار چین است. مشاوره صادراتی ایجاب به شما کمک می‌کند تا کالاهایی که این کشور به آنها نیاز بیشتری دارد را کشف کنید و با صادرات آنها به چین سود قابل توجهی داشته باشید.

نحوه فعالیت تجاری و عقد قرارداد در کشور چین

توسعه تجارت در کشور چین

توسعه تجارت در کشور چین بدون بستن قراردادهای محکم امکان پذیر نیست. بازرگانی ایجاب در زمینه عقد قرارداد با شرکت های چینی نیز در کنار شماست. این موضوع را به هیچ وجه نباید آسان گرفت. یکی از مسائلی که در طول تاریخ شرکت های ایرانی را در تمام ابعاد آزار داده، انعقاد قراردادهای نامناسب بوده است. قراردادهایی که فقط در آن‌ها منفعت طرف مقابل در نظر گرفته شده است. مرکز تجاری ایران و چین به شما کمک می‌کند تا قراردادهای خودتان را طوری تنظیم کنید تا منافع شما را به طور کامل تامین کند. رعایت نکاتی که در ادامه خدمت شما بیان می‌کنیم به انعقاد قراردادهای اصولی کمک می‌کند:

  • شما باید تمام جزئیات کاری که قرار است بین شما و طرف چینی انجام شود را در قرارداد به طور کامل مشخص کنید.
  • شما باید یک جدول زمان بندی دقیق برای انجام هر مرحله از توافق مشخص کنید. دقت داشته باشید که تمام موارد اجرایی باید در قرارداد مشخص باشند و خارج از آنها نباید کاری صورت پذیرد.
  • شرایط، نحوه و زمان پرداخت هزینه محموله‌ای که ارسال کرده‌اید باید در قرارداد مشخص باشد. زمان باید مشخص باشد که هرگونه تاخیر در انتقال محموله یا پرداخت هزینه چه خسارتی دارد.
  • یکی از موارد دیگری که در انعقاد قرارداد باید به آن توجه داشته باشید شرایط فسخ است. با توجه به اینکه در سطح بین المللی فعالیت می‌کنید، تعیین نحوه میانجی‌گری اختلاف بر سر فسخ قرارداد اهمیت بسیار زیادی دارد.

برای اینکه خیال خودتان را راحت کنید و در این زمینه کمتر دچار مشکل شوید بهتر است یک قرارداد نیابتی با مرکز تجاری ایران و چین امضا کنید. این قرارداد نیابتی کمک می‌کند تا کارشناسان این مجموعه بر روی اجرای قرارداد نظارت کامل داشته باشند. همچنین آنها مانع از این خواهند شد که منافع شما در قرارداد لحاظ نشود.

راه اندازی خطوط تولید در چین

بیزینس در کشور چین

یکی از مواردی که در توسعه تجارت در چین باید به آن توجه داشته باشید راه انداری خطوط تولید است. جابجایی تاسیسات تولید با انتقال چند محموله به خارج از کشور کاملاً متفاوت است. وقتی قرار است یک کالا بین دو طرف مبادله شود، مشاهده نمونه تا حد زیادی برای انجام مذاکرات آنها کافی است اما زمانی که صحبت از خطوط تولید می‌شود، باید به این نکته توجه داشت که مسیر تایید خط تولید در تجارت کاملاً متفاوت است. در خطوط تولید باید به نحوه عملکرد و بررسی نهایی پس از راه اندازی خط اتکا کرد. در این مورد به هیچ وجه نباید فقط قیمت یا توضیحات فروشنده را مد نظر قرار داد. ارزان بودن نیروی کار و همچنین کثرت منابع در اختیار برای صنایع، باعث شده است که گاها برای تولید و برندینگ یک محصول، خواهان راه اندازی خطوط تولید در کشور چین باشند که این امر در بازرگانی ایجاب با توجه به چندین سال سابقه حضور در بازار صنعتی چین فراهم گردیده است.

به نوعی می‌توان گفت ارزیابی خطوط تولید کار پیچیده و سختی است. مرکز تجاری ایران و چین بهترین تکنسین‌های فنی مرتبط با خطوط تولید مورد نظر شما را برای بررسی دقیق خط تولید و انتقال اطلاعات فنی در اختیار دارد. این افراد بهترین مشاوران برای تصمیم گیری در چنین مواردی هستند. از طرفی مشاوران حقوقی ایجاب به شما کمک می‌کنند تا بهترین مسیر را برای انتقال تاسیسات تولیدی از طریق گمرک به کشور پیدا کنید. از مرحله عقد قرارداد تا راه اندازی خطوط تولید و بازرسی کالا در چین در خدمت شماست.

جمع بندی

مرکز تجاری ایران و چین تحت نام بازرگانی ایجاب می‌تواند کمک‌ زیادی برای بازرگانان جهت فعالیت تجاری در کشور چین داشته باشد. این مجموعه با مشاوره صادرات و واردات کالا به بازرگانان کمک می‌کند تا با قوانین دولتی، شرایط بانکی، قیمت گذاری کالا و نیازسنجی بازار چین بیشتر آشنا شوند. همچنین یکی دیگر از خدمات این مجموعه نظارت بر انعقاد قراردادهای بین تاجران ایرانی و چینی برای حفظ منافع هموطنان می‌باشد. ایجاب به شما کمک می‌کند تا راه اندازی و انتقال خطوط تولید را به راحتی انجام دهید.

سوالات متداول

مزایای تجارت با کشور چین چیست؟

ارزانی نیروی کار در این کشور و همچنین در دسترس بودن منابع و امکانات جهت راه اندازی فعالیت تجاری از دلایل تمایل تجار ایران به توسعه فعالیت تجاری در کشور چین است.

مرکز تجاری ایران و چین چه خدماتی عرضه می کند؟

صفر تا صد خدمات مربوط به توسعه تجارت ایران و چین از جمله صادرات، واردات، ثبت سفارش کالا، خرید و فروش تک و عمده کالا، عقد قرارداد خرید و سایر امور تجاری و بازرگانی در بازرگانی ایجاب به شما عرضه می شود.

آیا مرکز تجاری ایران و چین مجوزهای مربوطه را داراست؟

بله تنها مرکز تجاری دارای مجوز رسمی از سازمان توسعه تجارت ایران، مرکز توسعه تجارت ایران و چین تحت عنوان بازرگانی ایجاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید